AOC 27 inča Q27G42XNE QHD 2560x1440 Fast VA 180 Hz gaming monitor
    22.090 rsd
    20.320 rsd
    • Ekran
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Odziv:
      • 0.5ms (mprt), 1ms (GTG)
      • Ostalo:
      • Anti-glare, Flicker-free, HDR10, Low Blue Light, 127.8% (sRGB), 89.2% AdobeRGB, 93.1% DCI-P3
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Tip panela:
      • Fast VA
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Gaming:
      • Da
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • Adaptive Sync
      • Nativni kontrast:
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 180Hz
    • Priključci Slotovi
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
    • Audio
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 2W
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
      • Ostalo:
    • Fizičke karakteristike
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt
      • Masa:
      • 3.7kg (sa postoljem)
      • Širina:
      • 613.9mm
      • Boja:
      • Crna
      • Visina:
      • 366.3mm (bez postolja), 449.6mm (sa postoljem)
      • Dubina:
      • 51mm (bez postolja), 197.6mm (sa postoljem)
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • E
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla: