ASUS 27 inča PG27UCDM ROG Swift UHD 3840x2160 QD-OLED 240 Hz gaming monitor
    187.840 rsd
    176.410 rsd
    • Ekran
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Rezolucija:
      • 3.840 x 2.160
      • Veličina piksela:
      • 0.15525mm
      • Gaming:
      • Da
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • AMD FreeSync Premium Pro, nVidia G-Sync Compatible
      • Osvetljenje:
      • 1.000 nita (HDR peak)
      • Odziv:
      • 0.03ms (Gray to Gray)
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 240Hz
      • Ostalo:
      • Flicker-free, HDR10, Delta E < 2, Extreme low motion blur, 99% of DCI-P3, VESA Display HDR True Black 400, Anti-reflection, DisplayWidget, TÜV Flicker-free, TÜV Low Blue Light, ASUS OLED Care, Dolby Vision, Game Visual, Aspect Control, Neo Proximity Sensor, VESA AdaptiveSync Display 240Hz, Multiscreen Control
      • Nativni kontrast:
      • Tip panela:
      • QD OLED (Quantum Dot OLED)
      • Tip ekrana:
      • OLED
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno USB priključaka:
      • 4
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
      • Ostali priključci Slotovi:
      • KVM Switch
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.1
      • USB priključci:
      • 3x USB-A 3.2 Gen 1, 1x USB tip C (podržava DP režim)
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 2.1
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
      • Ostalo:
      • Aplikacije:
      • Aura Sync
      • Power delivery (preko USB-C):
      • Do 90W
    • Fizičke karakteristike
      • Visina:
      • 549.5mm (sa postoljem)
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel, 14 inča tripod soket
      • Masa:
      • 7.62kg (sa postoljem)
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Širina:
      • 610.3mm
      • Boja:
      • Crna
      • Dubina:
      • 218.8mm (sa postoljem)
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • F
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla: