PHILIPS_ 27 inča 27E1N1200A00 Full HD LCD monitor
    14.770 rsd
    13.590 rsd
    • Ekran
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 120Hz, 100Hz
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • AMD FreeSync, Adaptive Sync
      • Odziv:
      • 4ms (Gray to Gray), 1ms (mprt)
      • Tip panela:
      • IPS
      • Veličina piksela:
      • 0.3114mm x 0.3114mm
      • Osvetljenje:
      • 250 nita, 300 nita
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Dinamički kontrast:
      • Mega Infinity DCR
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Ostalo:
      • Nativni kontrast:
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 1
      • Ukupno VGA priključaka:
      • 1
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 1.4
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • VGA D-sub:
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 2W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
      • Flicker-free, Low Blue Light, Kensington lock, SmartContrast, SoftBlue, EasyRead
    • Fizičke karakteristike
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt
      • Dubina:
      • 211mm (sa postoljem)
      • Širina:
      • 617mm (sa postoljem)
      • Pakovanje:
      • HDMI kabl
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Masa:
      • 4kg (sa postoljem), 3.97kg (sa postoljem)
      • Boja:
      • Crna
      • Visina:
      • 457mm (sa postoljem)
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • D, E
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla: