PHILIPS_ 27 inča 27E2N111000 FHD LCD monitor
    15.300 rsd
    14.080 rsd
    • Ekran
      • Tip panela:
      • IPS
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 120Hz
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • Adaptive Sync
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Dinamički kontrast:
      • Mega Infinity DCR
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Tip ekrana:
      • LCD
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Nativni kontrast:
      • Odziv:
      • 4ms (Gray to Gray), 1ms (mprt)
      • Ostalo:
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 1
      • VGA D-sub:
      • 1
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 1.4
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
      • SmartContrast, SmartImage, EasyRead
    • Fizičke karakteristike
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Širina:
      • 617mm (sa postoljem)
      • Dubina:
      • 200mm (sa postoljem)
      • Boja:
      • Crna
      • Visina:
      • 451mm (sa postoljem)
      • Masa:
      • 3.5kg (sa postoljem)
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • E
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla: