ASUS 27 inča PA27UCX-K 4K HDR IPS USB-C 60 Hz monitor
    161.230 rsd
    151.410 rsd
    • Ekran
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Osvetljenje:
      • 300 nita, 1.000 nita
      • Nativni kontrast:
      • Tip panela:
      • IPS
      • Gaming:
      • Da
      • Odziv:
      • 4ms (Gray to Gray)
      • Ostalo:
      • Rezolucija:
      • 3.840 x 2.160
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Tip ekrana:
      • IPS LED
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 60Hz
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Dinamički kontrast:
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Veličina piksela:
      • 0.155mm
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Mini LED
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • Adaptive Sync
    • Priključci Slotovi
      • USB priključci:
      • 1x USB tip C
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • Ukupno USB priključaka:
      • 1
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 2W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Dodatne funkcije
      • Power delivery (preko USB-C):
      • Do 90W
    • Fizičke karakteristike
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Širina:
      • 625.2mm
      • Dubina:
      • 228.8mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Pivot, Swivel, Motorizovana podesivost po visini
      • Visina:
      • 544.5mm
      • Boja:
      • Crna
      • Masa:
      • 11.5kg (sa postoljem)
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • G
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla: